REGULAMIN


1.  Sprzedaż prowadzona jest przez firmę: „Twój Styl Twoje Meble - Anna Stempin”, siedziba firmy znajduje się w Piaskach nr 26, 63-645 Łęka Opatowska. NIP: 6191908971 REGON: 302279356

2.  Towary wystawione na aukcji są nowe. Każdy zakupiony towar objęty jest gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady materiałowe wynikające z wad materiałów. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu i użytkowania. Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od daty sprzedaży.

3.   Do każdego zakupionego towaru wystawiamy paragon a na życzenie klienta fakturę VAT.

4.   Ceny wystawionych towarów są cenami brutto.

5.   Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu.

6.  Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta drogą telefoniczną lub e-mailową. Ceny dostaw podane są w zakładce „koszty dostaw”. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy.

7. Termin realizacji zamówienia wynosi do 21 dni roboczych. O terminie realizacji poinformujemy najpóźniej na dzień przed dostawą.

8.  Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie lub zakończenia aukcji przed czasem.

9.  Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Nie wskazane jest otwieranie paczek przy kierowcy za wyjątkiem elementów szklanych. Jeśli  na opakowaniu przesyłki  widoczne są uszkodzenia należy jej nie przyjmować i w obecności kuriera  sporządzić protokół szkody, następnie jak najszybciej skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.

10. Zamawiający może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do czasu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Zobowiązany jest zgłosić rezygnację drogą telefoniczną bądź e-mail.

11.   Złożenie zamówienia oznacza akceptacje niniejszego regulaminu.

12.   Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

13. Zwrot produktu nietypowego, wykonanego wyłącznie na zlecenie Kupującego jest niemożliwy, co jest zgodne z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5. Powodem jest brak możliwości dalszej odsprzedaży towaru, przez jego indywidualne cechy lub gabaryty powstałe w wyniku zamówienia nietypowego. Kupującemu przysługuje nadal prawo do reklamacji, również w przypadku towarów wykonanych na zamówienie indywidualne

14. Konsument ma prawo do zwrotu towaru (standardowego-aranżacje) bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dokonania zakupu.

15. Koszty zwrotu towaru (pkt. 14) pokrywa kupujący.

W razie pytań proszę o kontakt +48 519 479 333 .